22 Mart-15 Nisan 2018 Tarihleri arasında  Club Hotel Phaselis Rose Tekirova- Antalya"da gerçekleşen Selçuk Ecza Deposu Satış Etkinliğine geçen yıl olduğu gibi bu yıl da katıldık.

Kurumsal standımız ile yer aldığımız bu yıl ki fuarda, üç farklı stantta ürünlerimizi değerli eczacılarımız ve kalfalarımız ile buluşturduk.

Stant ziyaretçilerimiz arasında Selçuk Ecza Deposu Yönetim Kurulu Başkanı M.Sonay Gürgen,Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdür Yrd. Mehmet Yılmaz,merkez yöneticileri M.Ali Sonat,Fikret Yıldırım ve şube müdürleri de vardı.

Standımızı yine ilaç sektörünün önde gelen firmalarının satış direktörleri ve satış müdürleri de ziyaret ederek onurlandırdılar.

“Tubulars “ reklam yüzümüz Efe Koçyiğit nam-ı diğer “ Çitoz Efe”"de stantta bulunduğu sürece sempatik tavırları ile ilgi gördü.

Uzun,yorucu ama bir o kadar da verimli olduğunu düşündüğümüz bu etkinlikte ürünlerimiz “Tubulars,Kapaderm,İcefeel soğuk bandaj, Zar Extra ve Wıcso Rup&Baby “ değerli eczacı ve kalfalarımızın büyük ilgisini gördü….

Medipol Üniversitesi Ulusal Çevre,Beslenme Ve Mikrobiyota Sempozyumu
Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farma Ekol Öğrenci Topluluğu Sempozyumu
Selçuk Ecza Deposu Satış Etkinliği Phaselis Rose
6.Pediatrik Probiyotik Prebiyotik Akademisi
Bağırsak Mikrobiyotası Ve Prebiyortik Kongresi
Alfakon
Eczane Ve Doktorlar İle Olan Aktivitelerimiz