TERMAL SU MUCIZESİ


Kapederm krem birçok dermatolojik rahatsızlığın semptomatik iyileşmesinde de yardımcı olarak kullanılabilmektedir

Ailenizin Kremi Kapederm kozmetik bir ürün değildir Tıbbi Cihaz kapsamında CE Belgeli bir üründür. Hamile ve çocuklar için de güvenle kullanılabilir.

Kapederm krem'in en önemli özelliği içerisinde kullanılan her bir aktif ürünün tamamen doğal bitkisel yağ ve ekstraktları kullanılarak ve hiçbir katkı maddesi içermeyecek şekilde termal su bazlı üretilmiş olmasıdır.

Kremin üretimininde kullanılan suyun termal özellikli ve özellikle hücresel yenilenmeyi hızlandırıcı, cilt elas-tikiyetini artırıcı ve antioksidan özellikleri bulunan selenyum, magnezyum ve bor elementlerindeninden zengin olması da kremin etkinliğini artıran faktörlerin başında gelmektedir. Kapederm kremde selenyum ile birlikte E vitamini kullanılmaktadır. Bu kombinasyonun inflamasyonu engellediği gösterilmiştir. Kapederm krem içerisinde cildi dış etkilere daha fazla duyarlı hale getiren sentetik/semisentetik maddeler ile alkol ve türevi solventlerin olmaması önemli bir özelliktir.

Kapederm krem hassas ciltlere uygulandığında içerisinde yer alan tamamen doğal aktif bileşenler ile cildin yenilenme hızının artırılması, cildi dış etmenlerden koruması, rejenerasyon ile normal cilt yapısının sağlanması ile sıvı kaybının minimalize edilmesi sonucunda yaşam kalitesinin olumsuz etkilenmesine neden olan kaşıntı, ağrı, kızarıklık ve hassasiyetin engellenmesinde kullanılmaktadır.

Kapederm krem aynı zamanda, cildin normal fonksiyonlarının hızla kazanmasını sağlaması nedeni ile, radyoterapi sırasında meydana gelebilen radyasyon dermatiti semptomlarının kontrolünde de kullanılabilmektedir.

Detaylı bilgi için eczacınıza danışabilirsiniz…

Kapederm

Zar Extra

Bio Light Ateş Ölçer

Pakfoot

Gloref Plus

Esculen